Selahattin Duman “Düne kadar televizyonlardan seyrettiğimiz yıldız futbolcuların 'bize benzemesi' olarak, bizim gibi olmalarında bir sakınca yok. ”

Selahattin Duman “Lakin sahadaki performansları açısından bizimkilere benzemeye başladı mı, o zaman korkacaksın.”

Ataryemez’den Bomba Gibi Bir Anket Daha!

anketimiz-basladi-01

 

Yeni anketimiz başladı!

 

İşte yeni anket sorumuz ‘En güvendiğiniz İddaa yazarı kim?’ anket bölümümüzden oylarınızı verebilirsiniz…

 

Ataryemez notu : Elimizden geldiğince listeyi geniş tutmaya çalıştık. İsmini listeye dahil edilmesini isteyen meslektaşlarımızın talepleri dikkate alınacaktır.

26.3.2009 13:03 / 17 Yorum

 

17 yorum yapılmış »

 1. Lig Radyo’dan Barış DÜŞMEZ benim favori iddaa editörüm.
  kendisinin verdiği kuponları her gün elimdne geldiğince oynuyorum ay sonunda harcadığımdan daha fazlasını kesinlikle kazanıyorum

 2. yine en fazla bilgisayarı olan gazetenin yazarı kazanır:)

 3. Sistemde kayıtlar tutulmaktadır ve kullanılan oylar uzmanlar tarafından kontrol edileceği için tüm okurlarımızın içi rahat olsun.

 4. Ozan German iddaa tahminlerinde oldukça başarılı. Bir de geçenlerde bir sitede Mert İnce isminde bir kişi oldukça başarılı kuponlar hazırlamıştı.Bu ikisi benim favorilerimden.

 5. Buradaki yazar kitlesi neye göre belirleniyor.. Çağdaş Sevinç yerlerde sürünürken Arif Cevizci üst sıralarda coşmuş…

 6. ozan german,can tongo,koray durkal takip ettiğim isimler ve bunu normal karşılıyorum ancak sezai beye katılıyorum çağdaş bey neden yerlerde.ayrıca tüm yazarların bu anketi sitelerinde duyurma taraftarıyım o zaman yarış daha zevkli hale gelecektir.herkesin şansı bol olsun.bu arada 1.ye herhangi bir ödül var mı ve anket ne zaman sonlanacak ?

 7. sezai bilge’ye sonuna kadar katılıyorum.çağdaş bey’in daha yukarılarda olması gerekirdi.Arif Cevizci,Levent Kalkan,Bozhan Memiş dışında üst sıralara bir diyeceğim yok çünkü bu isimleri iddaa sektöründe hiç duymadım.ozan bey son günlerdeki formuyla 1.liği hakediyor.

 8. Kesinlikle BARIŞ DÜŞMEZ dir. Hafta boyunca yorumlarına hayran kalmamak elde değil. İddaa tahminleri süprizin ötesindedir her seferinde tutmaz deyip oynamasamda son pişmanlık fayda etmiyor. TUTUYOR :)

 9. ilban karamüftüoğlu tek gecerim

 10. Ben Rahmi Sehirli ve Genco Boran’ı tutuyorum.ikisinin de tahminleri cok iyi.Adamlar cazip oranlı maclar buluyor devamlı.

 11. takip edebildiğim kadarıyla en samimisi sn ilban karamüftüoğlu…

 12. BARIŞ DİNÇARSLAN
  BARIŞ ERTÜL
  GENCO BORAN
  ilker deniz(fotomactan ayrılmıs olmasına ragmen)
  cagdas dogan bozhan memis can tongo

 13. cüneyt sadi ve genco boran her ikiside tartimasız favoriler

 14. brezilya liginde tabiiki ilker deniz

 15. barış ertül, genco boran, eray çek bunlar favorilerim. tahminkolik’in yazarları neden hiç yazılmamış burda anlamadım.

 16. çoğu yazar böyle söylenirken tahminkoliğin yazarlarına haksızlık ediliyor

 17. İlker DENİZ

 

 

Yorum yazınEtiketler:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  © 2007 - 2016 AtarYemez