Selahattin Duman “Düne kadar televizyonlardan seyrettiğimiz yıldız futbolcuların 'bize benzemesi' olarak, bizim gibi olmalarında bir sakınca yok. ”

Selahattin Duman “Lakin sahadaki performansları açısından bizimkilere benzemeye başladı mı, o zaman korkacaksın.”

TSYD Kupası’nın Adı Değişti!

tsyd-02

 

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Dörtlü Futbol Turnuvası’nın bu yıl ”TBMM 90. Yıl Kupası” adıyla düzenleneceği açıklandı.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden yapılan açıklamada, TSYD Ankara Şubesi Dörtlü Futbol Turnuvası’nın adının bu yıl için Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı İstanbul’dan Samsun’a çıkışının 90. yıl dönümünü anısına ”TBMM 90. Yıl Kupası” adıyla yapılacağı bildirildi.

 

Turkcell Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, Ankaragücü, Ankaraspor ve Eskişehirspor’un katılacağı TBMM 90. Yıl Kupası karşılaşmalarının, 31 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde Ankara Yenikent Asaş Stadı’nda oynanacağı belirtilen açıklamada, final maçının 1 Ağustos Cumartesi günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda yapılacağı kaydedildi.

 

Açıklamada, maçların TRT’den canlı yayınlanacağı ve şampiyon olan takıma birincilik kupasının TBMM Başkanı Köksal Toptan tarafından verileceği ifade edildi.

 

www.jaglersport.com

30.7.2009 15:07

 

 

 

Yorum yazın


  © 2007 - 2016 AtarYemez