Selahattin Duman “Düne kadar televizyonlardan seyrettiğimiz yıldız futbolcuların 'bize benzemesi' olarak, bizim gibi olmalarında bir sakınca yok. ”

Selahattin Duman “Lakin sahadaki performansları açısından bizimkilere benzemeye başladı mı, o zaman korkacaksın.”

Ataryemez Mesajlarınızı D Smart Yetkililerine İletme Kararı Aldı!

 

Son saatlerde sitemizin yaşadığı yorum bombardımanı üzerine Ataryemez olarak yapacağınız yorumları D Smart yetkililerine ulaştırma kararı aldık.

 

Son günlerdeki yoğun ilginize teşekkür ederken yoğun yorum bombardımanınıza karşılık Ataryemez medya sitesi olma görevini yerine getiriyor. Bu haberle ilgili kötü söz içermeyen yorumlarınızı D Smart üst yönetimine ulaştıracağız.

 

Sizden ricamız bizi uğraştırmayacak kalitede yorumlar yazmanızdır. Küfürlü yorumlar kesinlikle yayımlanmayacağı gibi, manasız yorumlar da engellenecektir. Evet şimdi top sizde, buyurun kale!

29.7.2009 21:07 / 43 Yorum

 

43 yorum yapılmış »

 1. Ben şunu öğrenmek istiyorum.D-Smart uydu alıcısı alın Uefa maçını izleyin sloganıyla yola çıkan D-Smart şimdi extra yeni bir kanal açıyor.Uefa maçlarını bu kanala veriyor ve extra bir ücret istiyor.Ben 2008 üyesiyim.Bana spor paketlerindeki tüm kanallar zaten ücretsiz.Ancak yeni açılan Euro futbol kanalı kapalı şu an.Ve bu kanal için 199 tl yıllık fiyat isteniyor.Bir kanal için bu kadar para verilir mi?.Ayıptır,yazıktır. Hani bir kez uydu alıcısına para verecektik bir daha para vermeyecektik.Bunun bir açıklaması var mı?
  Sansui Free tv leri de gördü bu millet.Ona hiç deyinmeyelim.Mantıklı bir açıklama yapabilecek mi d-smart yetkilileri.Ya da adliye koridorlarında mı hesaplaşıcaz? Tüketici hakları diye bir şey var umarım hatırlarlar?

  teşekkürler ataryemez….

 2. Sayın D smart Yetkilileri ; Siz Kurulmadan Önce Uç Kuruşluk Avrupa Maçlarını İzleme Zevkimiz Vardıı Sayenizde Oda Yok Şimdi Böle Habire Yeni Bi İhale Kazanınca Yeni Bi Peket Çıkararak Saten Fakır Olan Sıkıntılarını Bıraz Olsun Su Maçlarda Unutan Bİzlerın Elinden Bunu Neden Alıyosun Tamam ii Gusel Satmaya ÇAlısıon İlla Ama Millete Para Yok Anca Zengınler Alır Hem Millet Bısey Almak Istese Dıguturk Alırlar Siz Bole Once Parasızz DEyıpp Mılletı Kandırdıktan Sonra Habire Yeni Bı SEy Yaparsanız ALan Ksılerde En Sonunda Ecevıtt Donemınde Oldugu Gıbı O Kutuları Meydanlarda Kırmaya Baslamadan Once En Azından Haftada Bi Macı Kanal D den Yayınlayınn..!! SAyın Aydın Dogan Kanal D ve Star Ne GuseL Halkımızı Koruyucu Hukumetın Umumuzu Sıkmasını Engelleyıcı Sıyaset İzleyıp Yarım Mılyar Dolar Cezayı Bıle Goze Alarakk Neden Su Milletın MAc Keyıflerını Ellerınden Alıyorsunuz Madem Biseye Sifre Koycaksınız Alın O zmn Lıg fortıs Turkıyeyı Bu sene Ihale VAr saten Onlara Koyun Sifreyi Onlara Eyvallah Onları yıllardırr izleyemıyozz saten Lutfen Birazz Anlayıss Sayın Dogan Gurubu ..!!!

 3. SAYIN D-SMART YETKİLİLERİ BARİ BIRAKINDA DEPLASMAN MAÇLARINI EVDE SEYREDELİM,BU ÜLKEDE HER İNSAN AYNI ŞARTLARDA YAŞAMIYOR VE HERKES BU TÜR D-SMART MIŞ,DİGİTÜRK MÜŞ,PAKETİ ALIP İZLEYEMİYOR;BU NEDENLE Kİ SADECE DEPLASMAN MAÇLARINI OLSUN BU İZLEYİCİLERİMİZE ULAŞTIRALIM.
  SİZ İLGİLİLERE ARZ EDERİM,SAYGILARIMLA.

 4. Yıllar önce sayın doğanın tv kanallarında digitürk alehinde reklamlar dönüyordu.bunu hepimiz iyi hatırlıyoruz.reklamların ana teması neydi?”herkez evinin rahatlığında futbol zevkini yaşamalı”. Bazen kahvede sigara dumanı altında maç seyretmeye çalışan bir genç bazen evinden dışarı çıkarken sanki harbe gidiyormuş ifadesiyle etrafına bakan bir adam.Benim hafızam gayet iyidir.Üstelik bu hakkı elimizden alan yayıncı kuruluşa veryansın ediyorlardı.Sevgili dostlarım,yurttaşlarım;şunu çok iyi bilmelisinizki mevkisini ve varlığını yitirmek istemeyenler yeri gelir bizlerin elinden üç kuruşluk futbol zevkinide alır,nefes alma hakkınıda.Yarın bir gün kendine rant sağlama amacındaki bir başka doğan çıkar ve reklamını biz vatandaşların üstünden yapar,çarkları yerine oturur oturmazda bu milleti darphane niyetine kullanır.Bizler uyanmadığımız sürece bu düzeni değiştirecek hiç bir yol yoktur.
  Cebinde parası olan kulübünün formasını çifter çifter alıyor.kombineleri her sene cebinde.kulüp 1 istiyorsa onlar 5 veriyor.takımının logosunu taşıyan ürünler kapış kapış.ligimizi sattık diyelim.artık bukadarcık fedakarlıktada bulunsun bu insanlar.zenginler evlerine alsınlar cihazları.orta halliler en yakın lokal’e veya kahveye.hiç durumu olmayan gece özetlerini izlesin.tamam,tamamda be insafsızlar bırakında bari milli meselemizi,avrupaya karşı başımızın tek dik durabileceğini düşündüğümüz platformumuzu rehin etmeyin.
  Ben ne diğitürk nede d smart’ı evime sokmadım ve sokmayacağım.madem bu halkı karşınıza almak istiyorsunuz buyrun hodri meydan.bakalım kervanınız nere gider,nerde kalır.Sevgili dostlarım biz olmazsak futbol olmaz,d smart olmza digitürk olmaz.bizler ne kadar ısrarcı olursak çözümler o kadar çabuk bulunur.Hakkımızı her platformda aramaya devam edelim.Açıkça sizlerden rica ediyorum almayın bu cihaz ve paketleri.Bizleri oltaya takılacak balık olarak görenlere en büyük cevabımız bu olur.yeri gelince şikayetlerimizi her platformda dile getirelim.
  Maçları seyretmek için bulabileceğiniz her yolu deneyin.Bu bir emek hırsızlığı değildir.Sizin olanı size satmak isteyenler asıl hırsızlardır.
  Son sözüm TRT’ye.bizler sizin uygulamaya koyacağınız her türlü sisteme razıyız ve hazırız.ligimizi ve avrupa kupası maçlarını bir çatı altında toplayın.gereken neyse bu millet yapmaya hazır.Madem birileri kazanacaksa bu ancak benim devletim olmalıdır.Amerikan uşaklarına verecek lokmamız kalmadı.
  sevgi ve saygılarımla

 5. Yaziklar olsun size, bu milleti soyup sogana cevirdiniz. Peki galatasaray, Fenerbahce, klub olarak neden karsi cikmiyorsunuz ya? Daha gecen yil para biriktirip zar zor aldik 2 arkadasla beraber, hani kendi evimizde arkadas ortami izliyelim, simdi yine bunla ciktiniz. Yazik gunah be, sizin yerinize ben utaniyorum, aylik aldigimiz neki birdaha ekstra para verelim… YAZIKLAR OLSUN.

 6. Artı Maç seyredemiyoruz. Her sey para demi. Bari bu ön elemeleri açık kanalda seyretsek. Kahretsin.

 7. Eski üyeler için bir şey diyemiyeceğim. Ancak maçlar Dsmart da ücretsiz sadece D smart kutusu alıp maçları ücretsiz seyredeceksiniz diyerek bizleri kandırdınız. D smart yetkilileri 300 tl verip kutuyu satın aldık. Şimdi ayrıca 200 tl istiyorsunuz oda 1 yıllık yani toplamda 500 tl ye takımımızın avrupa maçlarını seyredeceğiz öylemi? Buradan bu yorumu okuyan benim gibi kandırılan arkadaşlarıma sesleniyorum. Kutu alıpda maç kanalına girdiği zaman bu kanalı seyretmek için bilmem kaç nolu telefon ile üye olun mesajı alanlara mal ayıplı mala giriyor çünkü alırken herkes sadece kutuyu alarak maç izleyeceğini düşünüyordu ama öyle değil bunu saklıyorlar resmen halkı kandırıyorlar. Kutuyu aldıkdan sonra sürpirz. Ben Tüketici Koruma derneklerine müraaccet ettim ayıplı malı iade etme hakkınız var. Biraz uğraşırsınız Kaymakamlıklarda hakem heyetleri var ayrıca para ödemiyorsunuz. 300 TL sokağa atılacak bir para değil lütfen başvurun ben kutuyu iade ettim ve paramı geri aldım. Sonunda zafer kandırılan tüketicinin oluyor uğraşmaya değer boşvermeyin asgari ücretli 300 tl ye en az 15-20 gün çalışıyor. Tavsiye ediyorum sonuç alırsınız. D Smart yetkilileri yaptığınız çok ayıp ya tutuğumuz takım ön elemeyi geçemezse bu ön elemede turu geçipde bir dahakinde elenirse? 500 TL ye 2 maçmı seyretmiş olacağız? Lig TV ücretli ama takımınızın 34 maçı garanti içerde dışarıda ayrıca Türkiye kupası maçları ile 40 maç izliyorsunuz orada makul olun 2010-2011 sezonu lig maçlarını yayın hakkını umarım kazanamazsınız ama diyelimki kazandınız size biz bir daha nasıl güveneceğizde sizden kutu alacağız. Bu yaptığınız yanlışla bence bütün üyelerinizin size olan güveni kalmadı, Basının büyük bölümüde elinizde olduğu için tepkileri gazetelerinizin yorumcu köşesinde yayınlamıyorsunuz yazarlar bu konuyu hiç dile getirip halkın Tüketici hakları konusunda gerekenleri halkın nereye baş vuracağını yazmıyor. Buradan Ataryemez yetkililerine sesleniyorum. Lütfen sizde araştırın bu mal ayıplımı değilmi? Ayıplı ise siz ön ayak olun benim yorumumu kaç kişi olur veya okumaz siz yol gösterinki bu halkı kolay kolay kimse kandıramasın. Bizlere bu imkanı verdiğiniz için teşekkür ederim
  Selamlar ve Saygılar

 8. Tepkisiz toplumlar sömürülmeye açıkdır. Şayet varsa cebindeki 3 kuruşa herkes göz diker. Malesef bugün ülkede gündemi büyük medya grupları belirliyor. İktidarı bile onlar yaptıkları yayınlar ile seçtiriyor. Halk birlik olamıyorsa halkın içinden bir kısmı aman banane benim param var ben Dsmart’da alırım Dijitürk’de diyorsa o ülkede düzen sömürü düzeni ise işte sadece burada yazışırız eyleme gelince kimse kılını kıpırdatmaz hiç bir tepki vermez sadece toplumda konuşur burada yazı yazar. Sadece bumu? Akaryakıta, suya yapılan zamlara ne tepki verdik emekliisi çalışanı cebinden daha çok ödeyecek evine ayda 1 kilo kıyma alıyorsa yarım kilo alacak suya arabası yoksa bile akaryakıta gelen zammı bir şekilde ödeyecek. pekiyi ya tepki yok. Şimdi birde bu sıkıntıda 500 TL verip maç izleyecek. Beyler bu ülke nüfüsü 80 milyon. Bu ülkede bu paraları ancak 1 milyon insan ödeyebilir oda bakın dijitürk ve Dsmart üyelerine toplasanız o kadar. Bir aile 4 kişi olsa demekki 80 milyonluk nüfusu olan bir ülkenin 4 milyonu bu pastayı yiyor 76 milyon insan geçim derdinde. Bu 76 nilyonun 20 milyonu bir araya gelse bu ülkede kimleri yola getirmezki. Ama bizlerde birlik beraberlik yok sadece bir birimizi yiyelim. Yani kimse kusura bakmasın ben eşek oldukdan sonra sırtıma semer vuran çok olur. Eğer bu 76 milyon kişiden birisi iseniz sizlere söyleyecek bir şeyim yok zaten bu paltformlara üye değilsiniz. Sözüm 4 milyon kişiye siz verdikçe onlar ister. Onlar istedikçe sizler verirsiniz

 9. barı deplasnmadakı macları d smart vermesın burdakı macları versın???

 10. D-SMARTI SATIN ALIRKEN BÜYÜK TAKIMLARIN AVRUPA MAÇLARINI ŞİFRESIZ SEYREDECEĞİMİZ ÜMİDİYLE ALMIŞTIK ÇÜNKÜ REKLAMARINIZDA BİZE ÖYLE DUYURDUNUZ ŞİMDİ PAKETLER ÇIKARDINIZ AVRUPA MAÇLARINI ŞİFRELİ KANALLARA TAŞIDINIZ.SİZİN YAPTIĞINIZA NE DENİR BİLMEM .100 SENE FUTBOL SEYREDEMEYECEĞİMİ BİLSEM YİNE SATIN ALMAM. SATIN ALANLARA DA ENGEL OLURUM.ZATEN HERKES BENİMGİBİ DÜŞÜDÜYOR D-SMART I DA KIRACAĞIM ÇÜNKÜ BEN ONU ALIRKEN ZATEN 3 TANE ALICIN VARDI D-SMART HİÇBİR İŞİME YARAMIYOR.HALKI ENAYI ZANNEDYORSUNUZ. 300 YTL VERNİŞTİM .ASLINDA ADALETİN HALLEDECEĞİNE ,BİR ÇARE BULACAĞINA İNANİYORUM. YÜCE TÜRK ADALETİNE GÜVENİYORUM.

 11. Bu kadar yüzsüzce kandırmayı yapabilecek kadar gözünüz döndü demekki…Sizinle mahkemede görüşeceğiz…

 12. Merhabalar. Ben Azerbeycan’dan Mirali. Kardesh ulke vatandashi ve Turkiyenin son hiz gelishmakte olan futbolunun ve ashiri BJK taraftari bir gencim. Bi kac yil oncesine kadar, nereyse (Super lig haric) tum maclari izleye bilme shansimiz oldugundan, Turk futboluyla guru duymak bir yana, bu konularda gogus gere gere konusah biliyorduk. Ama shimdi sirf para icin yaptiklari ishleri HALKA HIZMET gibi gayet saygili bir kelime altinda gizleyerek, kazana bildiklerini kazaniyorlar. Bizim burda bu tip paketleri almak sizinkilerden daha da pahaliya maal oluyor. Mall olmasi bir yana, her yeil gelishen cok akilli usullerle yine par odenme hileleri ortaya ciktigina gore, alinmasi daha da zorlaniyor. Gunumuzdeki ekonomik kriz devrinde ishsizlik sayi gunden gune cogalirken, ulkenizin taninmasi icin hazir bulunan futbol gibi bir spor dalinin insanlara para karshiliginda sunulmasi hem bizleri cileden cikartiyor, hem Turk futboluna ashk ve shevkimizi sonduruyor, ustune ustluk bi de Kardesh Ulkeye karshi manevi zayiflamaya yoneltiyor. Avrupa yolunda yolculugnda olan bir ulke icin, her sheyin para karshilignda yapilmasi, her bir manevi degerin (ki buna ister kardesh ulke, ister oz milli destek olsun) para karsiliginda sunulmasi kabul edilemez bir sey. Her yil yeni degisiklikler… Ya acikca soyleyin: Fikrimiz zikrimiz bu halki futbol zevkinden bir sekilde mahrum etmek diye, ya da imkan yaratin, maclari kardes ulke vatandaslari olarak izleye bilme sansimiz olsun. Bunu iyi bilin ki, kardes ulkerlerin turk futboluna ortak destek olmasi siz yetkililerin umrunda olmadikca, bizimkilerin hic olmicaktir….

  Syagilarla….

 13. Öncelikle Dsmart da maç yayınlarında bizleri yanıltıp kutu satarak daha sonradan extra para istediklerini biliyorsunuz ve burada bizlerin tepkilerini D smart yöneticilerine ulaştırdığınız için teşekkür ederim. Bende o mağdurlardan bir tanesiyim daha 10 gün önce dsmart kutusu satın aldım ve alırken gerçekden ekstra para vereceğimi bilmiyordum. Kanal kurulumum bitince gördüm paralı olduğunu üyelik istediğimi günlerce dsmart’ta ulaşamak için 0212 478 03 03 telefonu aradım hep meşgül sonunda mail ile ulaştım aldığınız yerle görün dediler kavga gürültü ile verdim aldığım kutuyu geriye üyeliğimi dünde iptal ettirdim. Simdi sizden bir ricam olacak bu mağdurlar için gerçi ben yazdım ama benim yorumumu okurlar okumazlar. Sizin araştırıp eğer sonuç alınabilinecek gibiyse vermeniz çok daha doğru olur. Ben uzun zamandır Tüketiciyi Koruma derneği üyesiyim zaten kutuyu iademde o ektili oldu. Kutuları halka sadece kutu alarak maçları izleyebilirsiniz diye sattılar ve öyleydi geçen yıl ondan önceki yıl böyle bir şey yoktu. Baktılar bu yıl FB-GS Avrupa liginde hemen extra paralı yaptılar ve bunu duyurmadılar sakladılar halkdan herkes koşarak kutu aldı alınca anladı paralı maçları sadece kutu almakla izleyemiyeceğini (benim gibi). Şimdi Tüketiciyi Koruma derneğine bir müraacat etseniz bu ayıplı mala giriyormu girmiyormu bu tür satış bir sorsanız üstelik amme hizmeti yaptığınız için size dahada yardımcı olurlar. Ayıplı mala giriyor ise Tüketicinin izlemesi gereken yolları nerelere başvuracağını madurlara sayfanızdan duyursanız çok iyi olmazmı. Malüm basın köşe yazarları hepsi onların elinde onların aleyhine hiç bir yazı yazılmaz onları zor duruma düşürecek hiç bir yol halka gösterilmez örtülür. Bu insanların dürüst yayıncılık yapacak yayın kuruluşlarına ihtiyacı var. İlgilenirseniz şimdiden teşekkürler

  Selam ve Saygılarımla
  Ali Kandemir

 14. Yalanla nereye kadar satış yapacaksınız Sn. D-Smart yetkilileri…Yapsanız da geldiğiniz nokta size mutluluk verecek mi ?. Tüketiciler Derneği’nden hakkımı arayacağım.Ama bir daha içinde “D” olan bir şirketle işim asla olmaz.

 15. D-smart a aşığıdaki iletiyi şikayet formundan göndermek için 1 saattir uğraşıyorum ancak bir türlü form iletilemiyor anlamadım ne olduğunu bende burdan iletmek istedim.
  D-smart uydu alıcılarını alırken 3 büyüklerin maçlarının şifresiz kanalarda yayınlanacağı söylenmişti bizde buna dayanarak evimizde uydu alıcımız varken gidip d-smart almış olduk şimdi GS maçı bugün şifreli kanalda yayılanacağı söyleniyor ve bu durumda elimdeki d-smart uydu alıcısının normal bir alıcıdan farkı kalmıyor. Bende bu duruma protesto olarak uydu alıcınızı balyozla kırıp videoya alıp rakip tv kanallarına satmayı parçalanan alıcıyıda kargoyla d-smart ana merkezine göndermeyi düşünüyorum insanları kandırarak para kazanmanın bu kadar kolay olmadığını umarım bu vesile ile anlatmış olurum.

 16. arkadaşlar sizden rica edserim şu euro futbol kanalına tüm maçları vermeyin futbol smarta verin bizim uydumuz vardı maçlar için d smart aldık ama şimdide maçı izlemek için para vermemiz isteniyor ayıp ama sizi şikayet edeceğim

 17. slmlar
  hani dsmart ta hiçbir ücret yoktu evimizde ailemizle rahat bir şekilde maç ve sinema kanallarını izleyebilecektik hepsi cihazları satana kadarmış ben o cihazı maçları şifresiz ücretsiz izleyeceğim diye aldım ama şimdi oyunları meydana çıkmaya başladı yeni bir kanal ve hemen şifre ek ücret bu ne demek oluyor başta neden böyle bişey yoktu şimdi çıktı yemin olsun böyle yapacaklarını bilseydim ne cihazlarını alırdım ne de üye olurdum evimizde oturup izleyemedikten sonra o cihazın gereği yok kahveye gidip eşimle kavga edeceksem d smart almıştın bir kucak paraya maç izlemek için diye ne diyeceğiz d smart yönetimini birazcık insaflı davranmaya ve bu sistemden vazgeçmeye davet ediyorum birdaha çevremdeki kimseye aldırmayacağım kesin bu yorumları okuyanlarda ders alsınlar bizi kandırdılar kimse düşmesin bu oyunlara yorum şansı verdiğiniz için teşekkürler

 18. bende d smart alırken maçlar için aldım eleme maçlarını ve hazırlık maçlarını bakarım diye alırken o kadar gözünüzü boyadılar ki şimdi şifreli yayın yapmaya başladılar arkadaşlar şunu anladım BEDAVADAN PAHALI BİŞEY OLMAZ derdi dedem bende gülerdim bedava ma sirkeden tatlıdır derdim ama şimdi anladım ben şikayet etmicem d smartı çıkardım dijital uydumu taktım …..TAYYİB ERDOĞANDA ÜSTLERİNE GİTSİN VE BU İŞE SON VERSİNLER TÜRK MİLLETİ ENAYİ DEĞİL

 19. sizin hiç bir kanalınızı izlemiyorum.uydu alıcımın listesinden bile çıkardım.sizin yüzünüzden maçları da izlemiyorum.ülke futboluna çok büyük katkı yapıyorsunuz.tebrik ederim ,çocukları bile kahvelere alıştırdınız.hiç değilse fiyatlarınız adam gibi olsun da herkes faydalansın………….

 20. D-smart uydu cihazı alımı ile Büyük takımların avrupa maçlarını ücretsiz izleme imkanını sağlama durumu ile Halkı kandırıp belli kitleyi bu kampanya ile yanına alan Doğan grubu bu durumu kısa bir süre pembe bir hayal gibi halkın önüne serdikten sonra büyük bir rant sağlamak amaclı Bu kriz ortamında bu buhranlı günlerde Halkın tek keyif aldığı nokta olan futbol izleme keyfini yeni bir şifreli kanal yaratıp avrupa maçlarını o kanala kaydırıp halkı sömürü yetisini Nefret ile Kınıyoruz.

 21. AYDIN DOĞAN’dan herşeyin beklerim… En iyisi DIGITURK gerçi o da kazıklıyor milleti ama en azından edebiyle adabıyla kazıklıyor :) :) Yapabilsem bi tane maç bile izlemiycem ama izlemeden duramıyor insan… Ne kaliteli oyuncular var ne de maçlar zevkli ama düştük bi kere işte bu sevdanın içine… Ben bir FENERBAHÇE’liyim eminim ki diğer takım taraftarları da benimle aynı görüşte… 1-2 tane iyi oyuncu izliycez diye verilmez bu paralar… Ama gel de anlat kalbine… Eğer maçı veren kanal sadece ÇİN de yayın yapsa hiç şüphem yok ÇİN’e akın eder ülkemin insanları… İŞTE BUNU ÇOK İYİ KULLANIYORLAR… DAHA DOĞRUSU KULLANDIĞINI SANIYORLAR AMA ELBET BİR GÜN HESABI SORULUR HERŞEYİN…

 22. Sayın D-Smart yöneticileri. Sayın dediğime şükredin. Siz hem maçları seyredin diyorsunuz, hemde paralı yeni kanal çıkartıyorsunuz. Bu ne biçim iştir anlamadım. Siz ne hakla bizim futbol zevklerimizi elimizden alıyorsunuz? Neyse daha fazla bir şey söylemek istemiyorum. Diğer arkadaşlar da benim duygularıma ortak zaten.

 23. bune kardesim cekin elinizi türk futbolunun üzerinden bütün ugrasiniz milletin cebindeki üc kurusu alabilmek icin.yazik bu millete kardesim.lig maclaria ayri öde avrupa maclarini ayri öde hangisinin hakkindan gelicegiz yahu,yaziklar olsun size

 24. …..

 25. tek kelimeyle ….

 26. ASLINDA YURDIŞINDAKİ MAÇLARI ULUSAL KANALLAR ALMALI LÜTFEN D SMART KARIŞMASIN????? XD

 27. D SMART HERİŞE BURNUNU SOKMASIN D SMARTI BOYKOT EDİYORUMMMMMMMMMMMMM VE EDİYORUUUUZZZZZZ XD

 28. D-smart ‘ı önceden alan sonradan alacaklar hepsi enayi.Şimdi kalkmışlar eleştiri yapıyorlar bunlar abone olmasaydı abonesiz şifreli kanal olurmuydu.Şimdi kalkmışlar atacam satacam kıracam diyerek paralarına yanıyorlar.Ben niye abone olmadım?

 29. sayın d-smart yöneticileri hakkınızda gerekli işlemler başalrılmıştır tüketici hakları koruma derneğine danışılıp 1.000.000 dolarlık tazminat davası açılması dernek tarafından kararlaştırılmıştır. ltfn herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum ltfn sizde ilinizdeki tüketici hakalrı koruma derneğine gidin ve 1.000.000 dolarlık dava açın bu ülkede milleti soyan insanlara yer yok….

 30. hepinizle mahkemede görüsücez

 31. fb maçı futbol smarttan şifresiz ekrana gelirken GALATASARAY maçı neden euro futbol da yayınlanıyor.Bu çifte standart değil midir?

 32. D-Smart ilk çıktığında kanalların ücretsiz olacağını ve maçların şifresiz yayınlanacağını söyleyerek insanları kandırmıştır. Daha 1 hafta önce Fenerbahçe- Boluspor hazırlık maçını bile şifreli olarak yayınlayarak insanları kızdırmıştır. Derhal bu uygulamadan vazgeçip abonelerinin mağduriyetini gidermeliler bundan sonra alanlara bu uygulamayı anlatıp cihazlarını bu şekilde satarlarsa insanları kandırmazlaren azından ben dün tam 9 dakika telefonda beklediğim halde müşteri temsilcisi cevap vermedi ve ben halen MACCABİ NETENYA -GALATASARAY maçının şifrelim yoksa şifresiz mi verileceğini bilmiyorum TEŞEKKÜRLER

 33. Bu ülkeede rahat rahat maç setretme hakkımız YOK.!!!!!!!!!!!!!!

 34. Sevgili D-Smart, Cihaz için 450 tl ücret alıyorsunuz.450 tl verip aldığımız cihazda 80 tl lik uydu da olan kanallar var. Artı maç izlemek içinde 200 tl yıllık paket üyeliği istiyorsunuz. Bu resmen kazıktır. Fakir olan hakın ekmek parasına göz dikmektir.Ne yapalım fakir insanlar olarak maç izlemeyelim mi ?
  Lanet olsun

 35. ya bu euro futbolu ücretsiz yapamazmısınız lütfen maçları izleyemiyoruz

 36. ….parasız para alınmayacak biz fatura göndermeyecez pezolar peşin alıolar böle iş olmaz aydın doğan o kadar ….yeter bırakta bari bizden alma öldünmü?? ne yapcan o kadar parayı

 37. Siz milleti kandırmanın cezasını öbür dünyada zaten çekeceksiniz hiç merak etmeyin.. !!!!

 38. yaaa vallaaa aydın dogann Türk olamaz yaa
  kendi vatandaşın abu ayıptır yaaa devletin açıga cıkarttıgı o pisliklerinin bedelini d smart alıcılarını da geçtim bu nedir yaaa böle bişey yok vallaa hazırlık maçıda mı izleyemeyecezz a.q Allah belanızı versin desem bela döner dolaşır beni bulur demiyom da haaa Allah sizi bldigi gibi yapsınnn be

 39. yazık diyorum başka da bisey demiyorumm.haklısınız kardeşim alın bu ülkede wc lere para veriyoruzzz siz neden almayasınız yazık lar olsun.

 40. SAYIN D-SMART YETKİLİLERİ SİZLERDE ALLAH KORKUSU DENEN BİRŞEY KALMAMIŞ YAZIKLAR OLSUN TÜRK MİLLETİ APTAL DEĞİL UNUTMAYIN BEDAVA DİYE SATTINIZ MİLLETE ŞİMDİ PARALI YAYINA DÖNÜYORSUNUZ YAPMAYIN YAZIKTIR.YURT İÇİ MAÇLARINA BİŞEY DİYEN YOK AMA BU TÜRKİYEYİ İLGİLENDİRMİYORMU BİR MİLLİ MAÇ KADAR ÖNEMLİ.NE KADAR KONUŞURSAK KONUŞALIM SİZ O GÖZLÜKLERİ ÇIKARMIYACAKSINIZ ALLAH BUNUN HESABINI SORAR DOĞAN GRUBU YAZIKLAR OLSUN !!!

 41. DİKKAT….. D SMART UYDU ALICISI ALYAYIN. ADIM ALİ OSMAN TEFİR ORDU’DA İKAMET ETMEKTEYİM BENDE SİZLER GİBİ BU YIL D SMART ALDIM BEN ZANNEDİYORDUM Kİ EN AZINDAN AVRUPA MAÇLARINI İZLERİZ ANCAK D SMART YETKİLİLERİNİ ARAYORUM BANA SÖYLENEN ŞU 2008 YILINDA ALANLAR MAÇLARI İZLEYE BİLİYOR 2009 YILINDA ALANLAR İZLEYEMİYOR ZANNEDERSEM ARTIK ONLARDA İZLEYEMİYOR ÇÜNKÜ D SMART YENİ KANALINDA ŞİFRELİ OLARAK YAYINLIYORMUŞ SAYIN DEĞERLİ ARKADAŞLAR KESİNLİKLE D SMART ALMAYIN VEYA ALDIRMAYIN ÇÜNKÜ NORMAL UYDUDAN HİÇBİR FARKI YOK ÇEVRENİZDEKİ İNSANLARI UYARIN KESİNLİKLE D SMART ALMASINLAR BU DOĞAN GRUBU İNSANLARI KANDIRIYOR LÜTFEN KANDIRILMAYALIM BEN ÇEVREMDEKİ BÜTÜN ALACAK İNSANLARA ŞU AN D SMART ALDIRMIYORUM BUNLARI İNSANLARI SOYUYORLAR

 42. DİKKAT….. D SMART UYDU ALICISI ALYAYIN. ADIM ALİ OSMAN TEFİR ORDU’DA İKAMET ETMEKTEYİM BENDE SİZLER GİBİ BU YIL D SMART ALDIM BEN ZANNEDİYORDUM Kİ EN AZINDAN AVRUPA MAÇLARINI İZLERİZ ANCAK D SMART YETKİLİLERİNİ ARAYORUM BANA SÖYLENEN ŞU 2008 YILINDA ALANLAR MAÇLARI İZLEYE BİLİYOR 2009 YILINDA ALANLAR İZLEYEMİYOR ZANNEDERSEM ARTIK ONLARDA İZLEYEMİYOR ÇÜNKÜ D SMART YENİ KANALINDA ŞİFRELİ OLARAK YAYINLIYORMUŞ SAYIN DEĞERLİ ARKADAŞLAR KESİNLİKLE D SMART ALMAYIN VEYA ALDIRMAYIN ÇÜNKÜ NORMAL UYDUDAN HİÇBİR FARKI YOK ÇEVRENİZDEKİ İNSANLARI UYARIN KESİNLİKLE D SMART ALMASINLAR BU DOĞAN GRUBU İNSANLARI KANDIRIYOR LÜTFEN KANDIRILMAYALIM BEN ÇEVREMDEKİ BÜTÜN ALACAK İNSANLARA ŞU AN D SMART ALDIRMIYORUM BUNLARI İNSANLARI SOYUYORLAR …

 43. loca dan izleyin izliom ben d smart şifresiz


  © 2007 - 2016 AtarYemez