Selahattin Duman “Düne kadar televizyonlardan seyrettiğimiz yıldız futbolcuların 'bize benzemesi' olarak, bizim gibi olmalarında bir sakınca yok. ”

Selahattin Duman “Lakin sahadaki performansları açısından bizimkilere benzemeye başladı mı, o zaman korkacaksın.”

İstifanın Perde Arkasında Neler Var?

 

Geçtiğimiz haftaki yazsında spor yazarı Mehmet Demirkol’un Hıncal Uluç yüzünden ‘90 Dakika’ programından istifa ettiğini yazan Kemal Belgin, büyük bir yanılgıya düştüğünü gelen bir telefonla anladı.

 

Hıncal Uluç‘un kendisini aradığını belirten Belgin, Mehmet Demirkol‘un Fenerbahçeli taraftarlar yüzünden istifa ettiğini yazdı.

 

Hıncal Uluç’tan Not Var!

 

Geçen haftaki köşemde Mehmet Demirkol‘un, NTV’den ayağının kaydırılmış olabileceğini, bunun nedenin de Hıncal Uluç‘la ters düşüşe bağlanabileceğini yazmıştım. Hıncal Uluç ağabey aradı.

 

Mesajı aynen şöyle: “Kemal, Mehmet kendisi iki defa istifa etti. Birincisinde döndürdük, ikincisinde gitti. Nedeni de Fenerbahçeli taraftarların sitelerinde kendisine ağır eleştirilerin gelişi idi…”

 

Vah vah vah! Gördüğünüz gibi iş kimlere kalmış…Taraftar sitelerinden ödü kopanlara… İsterseniz İzlemeye devam edin. Bana ne?

 

Türkiye Gazetesi

 

Kemal Belgin’in geçtiğimiz hafta kaleme aldığı yazısını okumak için tıklayınız…

04.3.2010 17:03 / 3 Yorum

 

3 yorum yapılmış »

  1. hıncal uluç yaşlandı ne dediğini bilmiyor.mehmet demirkol böyle bi tavır sergileyecek birisi değil taraftar tepkisiyle hareket etmez öyle olduğunuğunu farzedelim şimdi neden yorumculuk yapıyor…

  2. Mehmet Demirkol çok önemli bir kayıp. Demirkol’un perde arkası yok arkası sağlam olduğu için tepeden inme yazar oldu şimdi de ne yapacağını bilmiyor çünkü alt yapısı yok..Yazık oldu spor dünyasından Erman Toroğlu gibi futbolu bilmeyen bir yazar daha kaydı

  3. Hıncal Uluç yaşlandı da, Kemal Belgin için ne diyeceğiz. Duayen vasfına sahip spor yazarlarının hali, bence spor medyamızın gerçek durumunu gösteriyor.

 

 

Yorum yazın


  © 2007 - 2016 AtarYemez