Selahattin Duman “Düne kadar televizyonlardan seyrettiğimiz yıldız futbolcuların 'bize benzemesi' olarak, bizim gibi olmalarında bir sakınca yok. ”

Selahattin Duman “Lakin sahadaki performansları açısından bizimkilere benzemeye başladı mı, o zaman korkacaksın.”

NTV Spor Hangi Spikeri Kadrosuna Kattı?

NTV Spor

 

 

Kurulduğu günden bu yana atılımlarına ara vermeden devam eden NTV Spor, geçtiğimiz hafta CNN Türk’te işine son verilen spiker Tuğba Dural’ı kadrosuna kattı.

 

 

CNN TÜRK’le geçen hafta yollarını ayıran Tuğba Dural NTV Spor ile anlaştı. Fuat Akdağ ile el sıkışan Dural bu hafta NTV SPOR ekranlarında yerini alacak.

 
-Medyatava-

Tuğba Dural, Tuğba Dural resimleri

27.1.2010 20:01 / 8 Yorum

 

8 yorum yapılmış »

  1. Çok yerinde bir karar. NTV Spor’u tebrik ediyorum. Tuğba Dural CNN Türk’ten ayrıldığında ataryemez’e yazmıştım rahatlıkla başka bir kanalda iş bulacağını, öyle de oldu. Kıymetini bilemeyenler düşünsün.

  2. ntvsporda algıda seçicilik kayboldu iyice.bu hanım yukardaki ise ntvsporun çizgisi değişmeye başlamış.

  3. fotoğrafa bakarak aldanma bence haran… ntvspordakilerde seviniyodur şimdi ama kimse kusura bakmasın tuğbacık hiç gözüktüğü gibi değildir. ntvdekilerde avucunu yalar bence:D:D:D

  4. Kardeşim bir resimde yargılayamassın. Hatun güzel spor haberleri sunuyordu cnntürk’de. Ntvspor’a gelen spikerler zaten kendine çeki düzen veriyor..

  5. ntvspora yakışan bir spiker değil bence.ntv ile başlayıp ntvspor ile devam eden spor kültüründen gittikçe uzaklaşıyorlar.İçi boş şeyler ile doldurulmamış saf spor veren eski halini arıyoruz.Ancak bundan sonra olmasıda çok zor.Okay Karacanlı,Ali Okancılı kadrodan sonra Burcu Esmersoylu şimdide Tuğba Durallı kadro.Bakalım daha kimleri göreceğiz orada

  6. Burcu esmersoy’un bikinili öpüşmeli görüntüleri yayınlanıyor,sene içinde magazinsel bi sürü şey yayınlanıyor kendisiyle ilgili.Tuğba Dural mı NTV Spor’a yakışmayacak? Tuğba Dural Burcu Esmersoy’u tahtından edecektir emin olun.Bi kere boyu bosu yeter.Üstelik şöhret olma sevdalısı kendini gösterme meraklısı da değil,Esmersoy gibi.Ben çok sevindim,kalitesini kaybetmedi Tuğba bu kararla.

  7. tuba dural haber sunarken yandan yüzünü çok beğeniyorum başını az cevirnce burnu yüzü çok güzel görünüyor çok güzel bi yüzü var o sahneyi yüzünü yandan görmek için şirin burnunu ilgisiz haberleri dinliyorum tuba sunarken haberleri

  8. kümük burnuna hayranım tuba

 

 

Yorum yazın


  © 2007 - 2016 AtarYemez