Mehmet Demirkol “Yabancılara gümrük sınırının açıldığı sezon yerli maaşı artıyorsa, sorun sınır değildir ”

Mehmet Demirkol “Sorun bizim müsrifliğimizdir”

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin Adresi Değişmedi!Avrupa’nın üst düzey futbol heyecanı üç yıl süreyle D-Smart, Star ve NTV’de nefesleri kesmeyi sürdürecek.

D-Smart, Star ve NTV, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maç yayınlarını 2015 yılına dek sürdürecek. Uzatma sözleşmesi kapsamında sezon boyunca her maç haftasında UEFA Şampiyonlar Ligi’nden bir maç Star ya da NTV’de, diğer tüm maçlar ise D-Smart’ta yayınlanacak. Her maç haftasında UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan karşılaşmalardan biri NTV ya da Star’da, diğer maçlar ise D-Smart‘ta ekrana gelecek. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi final maçları sadece Star ve NTV’den yayınlanacak. Tüm maçların HD yayınları ise münhasıran D-Smart kanallarında izlenebilecek.

Futbol yayınlarının dijital platformda önemli bir güç olduğunu dile getiren D-Smart CEO’s Ali Güven, “D-Smart olarak Avrupa futbolunun zirvesi Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’ni futbolseverlere sunmaya devam edecek olmaktan mutluyuz. Her futbol haftasında Şampiyonlar Ligi’nden bir veya iki tane 3 boyutlu maç yayınlamaya, 3D teknolojisine sahip televizyon alıp, izleyecek 3 boyutlu içerik bulamayanlara da televizyonlarının üstün özelliklerini kullanmalarını sağlamaya devam edeceğiz. Doğuş Yayın Grubu ile işbirliği yapacak olmaktan ayrıca mutluluk duyduğumu da belirtmek isterim” dedi.

Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın ise, Star’ın Şampiyonlar Ligi’ni oynanmaya başlandığı 1993-1994 sezonundan bugüne kadar tam 19 yıldır yayınladığını hatırlatarak, yeni dönemde de bu yayınları sunacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Cem Aydın, Star ile NTV’nin Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayınlarını paylaşacaklarını, NTV Spor’un da maç tekrarları, özetler ve özel yayınlarla iki kanala destek olacağını söyledi. Türk takımlarına yeni sezonda Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde başarılar dileyen Aydın, son olarak D-Smart’a işbirliğinden dolayı teşekkür etti.

D-Smart hakkında;
Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanalları; HD yayın yapan 27 kanalı; tüm ulusal kanalları; Türksat’ta yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ve dijital içerik hizmetlerini, her gün, 1 milyon 700 bini aşkın D-Smart kullanıcısına sunmaktadır.

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan smile markasıyla pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda biraraya gelmiştir. D-Smart bu yeni birliktelik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktır.

Star hakkında
Türkiyenin ilk özel televizyonu olan Star, 1990’da yayın hayatına başladı. Kadınlara özel kuşaklardan, önemli sinema filmlerine, dizi ve programlara eğlence kanalı alanında faaliyet gösteren Star, yayına başladığı gün itibari ile Türkiye’de özel TV kanalı sektörünün önünü açtı. Kanal içeriği ile sektöre öncülük etti: Türk izleyicisiyle en iyi yerli ve yabancı yapımları buluşturdu, çıtayı yükseltti, izleyiciye çok seslilik ve seçenek sundu. Kanal, teknik donanımı ile de bir çok ilke öncülük etti: Yayıncılık dünyasında birçok ”ilk”e öncülük etmişti. İlk uplink çıkışı, İlk multiplex yayın, İlk dijital yayın, İlk sanal stüdyo Star TV’nin gerçekleştirdiği yeniliklerden bir kaçı…

Kanal, ilk oynandığı 1993-1994 sezonundan bugüne Şampiyonlar Ligi’nin yayıncısı. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını NTV, D-Smart ile birlikte yayınlıyor.

Star, 4 Kasım 2011’de Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Doğuş Yayın Grubu’nun Maslak’taki teknoloji üssünde kurulan özel stüdyolardan yayın yapan Star, deneyimli ve vizyoner kadrosu, yeni grafik tasarım anlayışı ve dönemin en iddialı yapımlarını kapsayan içeriğiyle hem kendisi hem de Türk televizyon yayıncılığı için yeni bir sayfa açıyor.

NTV hakkında
1996 yılında Türkiye’nin ilk “24 saat haber” anlayışına sahip kanalı olarak yayına başlayan NTV, Ocak 1999′da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye’de tematik kanal dönemini başlattı. NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür – sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayımlıyor.

Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve özel projeler, NTV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor. Tarafsızlığı, ulusal öğelere ve evrensel etik değerlere saygılı, ilkeli yayın anlayışı, izleyicisi ile kurduğu iletişim, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile NTV, sadece bir haber kanalı değil, aynı zamanda kamuoyu nezdinde de itibarlı ve “güvenilir haber” ile eşanlamlı bir marka.

DYG olarak A Milli Futbol Takımı, A Milli Basketbol Takımları’nın resmi yayıncısı. Ayrıca Star ve D-Smart ile birlikte Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayıncısı…

Bu konular da ilginizi çekebilir

14.4.2012 16:04

 

 

 

Yorum yazın


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 


Fatal error: Call to undefined function tpbc_get_list_new3() in /home/ataryemez.com/httpdocs/wp-content/themes/atar-yemez/w_single_kisalar.php on line 18